ŞARTLAR & KOŞULLAR

Bu web sitesini (Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) kullanmak için lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu SİTE'de sunulan hizmetlerden yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Kullanım Koşulları

Bu SİTE'de sunulan hizmetler milyoneronline.com tarafından sağlanmaktadır ve SİTE'nin yasal sahibi milyoneronline.com olup, SİTE üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi milyoneronline'a aittir.

İşbu kullanım koşullarını milyoneronline gerektiği zaman değiştirebilir; ancak bu değişiklikler düzenli olarak SİTE'de yayınlanacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

SİTE hizmetlerinden yararlanan ve SİTE'ye erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, milyoneronline tarafından işbu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

 

milyoneronline.com'dan  mobil oyun satın alan her alıcı oyunu iade edemeyeceğini bilerek aldığını kabul eder ve satın alım sonrası oluşabilecek sorunlardan kendinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

milyoneronline.com müşterilere kazanç garantisi vermez , mobil oyunlardan kazanılabilecek tutarlar alıcının yaptığı reklamlara ve gösterdiği çabaya göre değişiklik gösterecektir

milyoneronline.com üzerinden oyun satın alan müşterilerin bilgileri (isim , soyisim , telefon numarası , sosyal medya hesapları , oyun ismi , oyun linki ) gibi bilgiler asla 3.kişilerle paylaşılmaz sadece müşterinin bizlere attığı kazanç bilgileri müşterinin müsadesiyle isim veya numara gözükmeksizin instagram hesabımızda paylaşılmaktadır.

 

milyoneronline sitede satılan mobil oyunların fiyatını istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

milyoneronline bu SİTE' de yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

© 2016 milyoneronline.com. Tüm Hakkı Saklıdır.