Sıkça Sorulan Sorular

Neden sizi tercih etmeliyim?


milyoneronline dünyada ilk ve tek limited edition yöntemi ile mobil oyun satışı yapan kuruluştur. Tüm ayrıcalıklar için "Neden Biz" sekmesini ziyaret ediniz.
Fiyatlarınız uygun mu ?


Kaliteli oyunları, uygun fiyata, sınırlı sayıda kişiye satarız. Böylece en kaliteli oyunu uygun fiyata satın almış olursunuz. Shopier ödeme sistemi üzerinden kredi kartı ile 12 taksit seçeneği mevcuttur (Taksit seçenekleri kartınıza göre değişebilir, deneyiniz.)
Oyun bize mi ait oluyor ?


Evet , satın aldığınız oyunu sizin belirlediğiniz isim ve size ait reklam kodları ile hazırlayıp size ait playstore hesabınıza yüklemekteyiz. Oyununuz yayınlandıktan sonra oyununuzu sizlere dosyaları ile birlikte teslim etmekteyiz.
Size nasıl ulaşabilirim ?


Bizlere Whatsapp Destek Hattımız'dan ulaşabilirsiniz.
Oyun sayınız neden az ?


Klon bir oyunu 1000'lerce kişiye satma taraftarı değiliz. Kaliteli bir oyunu uygun fiyata sınırlı sayıda kişiye satmayı tercih ediyoruz, satış limiti tükenen oyunlar sitemizden kaldırılır bu sebeple oyun sayımız daima az kalacak olsa da kalitemiz daim olacaktır.
Müşterilerin kazançlarını bizlere gösterebilir misiniz ?


Firmamız sizlere kazanç garantisi vermez, firmamızın görevi satın aldığınız oyunu teslim etmektir. Ancak oyun satın alan müşterilerimizin whatsapp'dan bizlere ilettiği kazançları instagram hesabımızdan paylaşmaktayız. Bu uygulamayı dünyada ilk ve tek yapan kuruluşuz.
Size nasıl güvenebilirim ?


Herhangi bir güven olayı yoktur ödemeleri shopier online ödeme sistemi ile yaparsınız yani verdiğiniz para karşılığında oyunu alamama gibi durumda paranızı geri alabilirsiniz, ancak böyle bir sorun yaşanmamıştır ve de yaşanmayacaktır.
Neden mobil oyun almalıyım ?


Mobil oyunlardan internetten para kazanmak için en iyi yöntemdir. Playstore'da milyonlarca oyun bulunmasının sebebi budur.
Ne kadar kazanırım ?


Ne kadar kazanabileceğiniz, oyununuzda bulunan aktif oyuncu sayısına,aktif oyuncuların oyununuzu oynadığı süreye, gördüğü reklama ve daha bir çok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ne kadar kazanabileceğinizi denemeden bilmeniz mümkün değildir.
Oyun iadesi var mı ?


Oyunlarımız ortalama 3 günlük bir süreçte müşteriye özel hazırlanmaktadır, bu sebeple oyun iadesi veya sitemizden alınan herhangi bir ürünün iadesi kesinlikle mümkün değildir. Sitemizden alışveriş yapan herkes sitemizin şartlar ve koşullarını kabul etmiş sayılır.

Türkiye | milyoneronline

  • Instagram

©2016-2021, milyoneronline.com